دهه شصتی ها – کارتونا

کارتون های دهه شصت

کارتون های دهه 60، کارتون هایی نوستالژی و قدیمی هستند که بیشتر در زمانی کودکی و نوجوانی دهه شصتی ها از تلویزیون پخش می شد. تماشای دوباره این کارتن های قدیمی، حس خوب کودکی را در پدر مادرهای امروزی بیدار می کند. تماشای این کارتون ها در کنار کودکان و نوجوانان لطف خاص خود را دارد.
کارتونا، سعی کرده است که مجموعه کاملی از کارتون های دهه 50 و 60 در این وب سایت منتشر سازد تا با دیدن آنها خاطرات خوش کودکی و نوجوانی در ذهن شما بیدار شود. قسمت های مختلف این کارتونها در کارتونا موجود است و لیست این کارتون ها هر روز به روز رسانی می شود.
بسیاری از این کارتون ها نه فقط در دهه 60 پرطرفدار بودند بلکه در دهه های 80 و 90 نیز مخاطبان خاص خود را دارند و تماشای آنها، همچنان جذاب است.

لیست کارتون های دهه 60 که در کارتونا می توانید از تماشای آنها لذت ببرید:

پسر شجاع –  مجید دلبندم –  مهاجرانحسنیلوک خوش شانسخونه مادربزرگهپینوکیوپت و متفوتبالیست هاپروفسور بالتازاربچه های کوه آلپآنشرلیبابا لنگ درازایکیوسانمورچه خوارباز مدرسه ام دیر شدبچه های کوه آلپرامکالچوبیندور دنیا در هشتاد روزمگ مگ و دوستانخانواده دکتر ارنستسه کله پوکبچه های مدرسه والتتام و جریرابین هود

ثبت شماره موبایل

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
‎خدمات ارایه شده در سایت کارتونا دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.
کارتونا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
1398 © تمامی حقوق این سایت متعلق به کارتونا می باشد، هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.