بررسی اختلال یادگیری در کودکان و ارائه راهکار
SD

بررسی اختلال یادگیری در کودکان و ارائه راهکار

  • در این ویدئو، دکتر روانشناس کودک و نوجوان کارتونا، به بررسی اختلال یادگیری در کودکان پرداخته و راهکارهایی برای بهبود این مشکل ارائه داده است.
    ازشایع ترین و مهم ترین علت های اختلال یادگیری، عدم توجه و تمرکز و کاهش انگیزه در کودکان است که برای این موضوع می توان با شناخت روحیه کودک برای او اسباب بازی های کاربردی از جمله وسایل باغبانی، ربات سازی و گلدوزی تهیه کرد تا کودک کاردستی های مورد علاقه اش را درست کند.
    در کودکانی که اختلال یادگیری دارند اعتماد به نفس آنها به دلیل نداشتن دوست صمیمی در مدرسه، پایین است. در این کودکان با دادن مسئولیت به آنها و تشویق کردنشان با صدای بلند برای کارهایی مثل مرتب کردن اتاق، نگهداری از حیوانات خانگی یا کمک در کارهای کوچک خانه برحسب سن به بهبود وضعیت آنها کمک کرد.
    در کودک با اختلال یادگیری ، حتی بعد از انجام کارهایی که از کار او زیاد راضی نبودیم ، با صدای بلند تشویق و تعریف می کنیم تا کودک ما احساس بالندگی به او دست دهد.  • .

اینترنت استفاده از محتوای این بخش برای شما نیم بها محاسبه می شود
‎خدمات ارایه شده در سایت کارتونا دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.
کارتونا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
1398 © تمامی حقوق این سایت متعلق به کارتونا می باشد، هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.